Home
Galeria
 


NOWOCZESNE NAGRZEWNICE JAGA Z SYSTEMEM AVS

Nagrzewnice Jaga to idealne rozwiązanie ogrzewania budynków przemysłowych, hal sportowych, garaży, powierzchni wystawienniczych, magazynów itp. Z myślą o mniejszych pomieszczeniach Jaga wprowadziła modele o mniejszych gabarytach - Nagrzewnice Jaga Mini.
Dzięki wymyślonemu przez Jagę i opantentowanemu systemowi AVS uzykano mniejsze zużycie energii i wiekszy zasięg urządzenia. Wysokiej klasy wentylatory powodują, żę nagrzewnice te należą do najcichszych tego typu urządzeń na rynku.
Estetyczne wykończenie sprawia, że urządzenie można zamontować w widocznych miejscach bez szkody dla wystroju wnętrza. Duży wybór akcesoriów daje możliwość budowania dużych, zautomatyzowanych i skomplikowanych systemów grzewczo-wentylacyjnych..

 

Korzyści

Niski poziom hałasu
Nagrzewnice Jaga wyposażone są w wysokiej jakości wymiennik ciepła i silnik oraz specjalnie zaprojektowaną obudowę, dzięki czemu są jednymi z najcichszych tego typu urządzeń.
Większy zasięg i wydajność
Posiadają one system AVS, który powoduje zmniejszenie temperatury strumienia powietrza wydobywającego się z urządzenia. Efektem zastosowania tego unikalnego systemu jest równomierny rozkład ciepłego powietrza w pomieszczeniu, oszczędność energii oraz większy zasięg urządzenia.
Oszczędność energii
System AVS powoduje, że ciepłe powietrze nie gromadzi się tylko pod sufitem ale rozkłada równomiernie w całym pomieszczeniu. Z tego powodu urządzenie wykonuje dużo mniejszą pracę aby ogrzać niższe partie ogrzewanej kubatury. Wpływa to znacznie na zmniejszenie zużycia energii.
Atrakcyjny wygląd
Obudowa nie posiada żadnych widocznych połączeń, wkrętów i spawów. Pokrywana jest lakierem strukturalnym, odpornym na zarysowania. Aerodynamiczne żaluzje wykonane są z aluminium w kolorze czarnym-matowym. Wszystkie akcesoria dostarczane są w kolorze urządzenia.

Pobierz

Karta katalogowa Nagrzewnice (pdf) >>>
Karta katalogowa Nagrzewnice Mini (pdf) >>>


Zastosowanie

> 5 wielkości, każda z pojedynczym lub podwójnym wymiennikiem ciepła
> wydajność cieplna od 10 do 106 kilowatów
> łatwe do zainstalowania, możliwość zasilania z lewej lub z prawej strony
> wyposażone w zewnętrzne silniki rotacyjne Ziehl-Abegg z zabezpieczeniem termicznym i siatką osłaniającą
> miedziano-aluminiowy wymiennik ciepła z mosiężnymi kolektorami
> idealne rozwiązanie ogrzewania budynków przemysłowych, hal sportowych, garaży, powierzchni wystawienniczych, magazynów itp.Akcesoria 
Zasada działania systemu AVS
Inne grzejniki w tej kategorii
 
DBE
Knockonwood DBE
Strada DBE
Mini DBE
Canal DBE
Oxygen
Clima Canal
Brise
 
 
Galeria