Home

1. Nowoczesne ogrzewanie zaczyna się od grzejników Low H20
Dzięki rozwojowi technologii izolacji w budownictwie, instalacje grzewcze dostarczają coraz mniej energii. Zmniejszenie tej emisji powoduje, że bilans temperatur jest bardzo delikatny. Bardzo łatwo go zakłócić - wystarczy że słońce zaświeci przez okno. W związku z tym nowoczesna instalacja grzewcza musi błyskawicznie reagować na wszelkie zmiany temperatury
 

2. Maksymalny komfort
Elementy grzejne Low-H2O mają dziesięciokrotnie mniejszą pojemność wodną niż zwykłe grzejniki.
W efekcie kumulują one o wiele mniej ciepła i reagują trzykrotnie szybciej.
Low-H2O nagrzewają się błyskawicznie, ale również bardzo szybko stygną gdy w pomieszczeniu zaczyna być zbyt ciepło. Ta doskonała regulacja zapewnia najlepszy komfort cieplny. Temperatura w pomieszczeniu jest utrzymywana na stałym poziomie.
 

3. Minimalne zużycie energii
Dzięki temu że grzejniki Low-H2O bardzo szybko reagują na każdy wzrost temperatury, możesz wykorzystać wszystkie dodatkowe źródła ciepła występujące w Twoim domu (słońce, urządzenia domowe, itp.).
Niezależne badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Portsmouth wykazały minimalną oszczędność energii na średnim poziomie 12% w skali jednego sezonu grzewczego.
 

4. Nawet przy najniższych temperaturach zasilania
W wyniku stałego zaangażowania w udoskonalanie produktu, najnowsza generacja wymienników ciepła Low-H2O pracuje idealnie przy niskich temperaturach zasilania. Większa o 43% powierzchnia kontaktu zapewnia optymalną wydajność cieplną, nawet przy tak niskiej temperaturze czynnika grzewczego jak 40°C. Ponadto można wykorzystać wersję Twin, dzięki czemu temperatura kotła będzie o 15% mniejsza przy grzejniku o tych samych wymiarach.
 

5. Bezpieczne ciepło
43°C to maksymalna temperatura, którą skóra człowieka odbiera jako przyjemne ciepło.
Grzejniki Low-H2O spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Nie występuje ryzyko oparzenia się, ale również zniszczenia mebli czy sprzętu elektronicznego. Grzejniki Low-H2O nie nagrzewają się - emitują przyjemne ciepło.
 

6. Zdrowe ciepło
Grzejniki Low-H2O zapewniają lepsze rozchodzenie się ciepła przy niższych temperaturach wylotowych. Równomierny rozkład temperatury w całym pomieszczeniu tworzy zdrowszy i bardziej komfortowy mikroklimat.

Dobre rozprowadzenie ciepła jest szczególnie ważne w przypadku dobrze ocieplonych budynków ze względu na zwiększone ryzyko wystąpienia wilgoci i pleśni.
 

7. Uniwersalne podłączenia
Grzejniki low H2O są kompatybilne ze wszystkimi kotłami, mogą być łączone z innymi urządzeniami grzewczymi w głównym systemie, mogą być podłączone do każdego rodzaju orurowania.
 

8. System DBE - Dynamic Boost Effect

Nowy i ekscytujący rozwój twojego systemu Low-H2O.
Opcja DBE jest dostępna dla wszystkich rodzajów naściennych urządzeń. Ta niezależna jednostka dostarcza jeszcze większego komfortu. Jest ona całkowicie bezgłośna. Funkcja Boost zapewnia krótszy czas nagrzewania się i podwaja moc! Może być sterowana manualnie, z termostatu pokojowego lub automatycznie. Jednostki podłogowe Mini mogą pełnić również funkcję klimatyzacji i wentylacji.

dowiedz się więcej o DBE >>>
9. Oxygen

Oxygen to grzejnik Jaga Low H2O wyposażony w inteligentny system wymiany powietrza. Gdy w pomieszczeniu jest zbyt dużo dwutlenku węgla i wilgoci, zużyte powietrze jest natychmiast wymieniane na świeże czerpane z zewnątrz. System wyposażony jest w specjalne filtry, które neutralizują pyły, zapachy i bakterie. Oxygen to nie tylko wentylacja - w połączeniu z grzejnikiem Low H2O zapewnia przyjemne ciepło bez przeciągów. Obudowa urządzenia została zaprojektowana w sposób, który eliminuje hałasy z zewnątrz. Posiada on jeszcze jedną zaletę - kontrolowana wentylacja również oszczędza energię.

dowiedz się więcej
o systemie Oxygen >>>