Home
Galeria
 


Mała rewolucja...

Ogrzewanie, chłodzenie i wentylacja w zadziwiająco małym, wbudowanym w podłogę lub ścianę urządzeniu. Niewielkie ale wystarczająco mocne, żeby zastąpić bez żadnych problemów zarówno główny system grzewczy jak i klimatyzacyjny.

Dzięki systemowi teleskopowej regulacji wysokości, Clima Canal będzie zawsze ustawiony idealnie do wykończonej podłogi. Dzięki wyszukanemu i prostemu w użyciu systemowi zatrzasków i elastycznych połączeń, ustawienie jest dziecinną zabawą.

 

Technologia

Maleńki i super wydajny...

Super-technologia Low H2O wyposażona w najwyższej klasy wentylatory została specjalnie zaprojektowana, aby dostarczać rekordowej wydajności z bardzo małych wymiarów grzejnika, przy poziomie hałasu nie przekraczającym 29 dbA!
Przy maksymalnych obrotach wydajność jest nawet większa :)Bezpieczne zasilanie 24V


Clima Canal zasilany jest napięciem 24V i posiada koryto wykonane z tworzywa sztucznego. Dzięki temu może on być całkowicie zalany wodą, bez ryzyka dla użytkownika i samego urządzenia.


Pobierz

Karta katalogowa j.polski (pdf) >>>

Karta katalogowa j.ang. (pdf) >>>


Zastosowanie

Prosta instalacja i czyszczenie

Dzięki teleskopowemu systemowi regulacji wysokości, Clima Canal zawsze idealnie przylega do wykończonej podłogi. System zatrzasków i elastycznych połączeń, ułatwia czyszczenie urządzenia.


 
Inne grzejniki w tej kategorii
 
DBE
Knockonwood DBE
Strada DBE
Mini DBE
Canal DBE
Oxygen
Brise
Nagrzewnice
 
 
Co to jest Low H2O Galeria