<h1>Strona producenta grzejników kanałowych. Canal DBE to konwektory kanałowe wyposażone w inteligentny system dynamiczny. Grzejniki kanałowe Jaga to wydajność, komfort i oszczędność - jedyne takie rozwiązanie na rynku grzejników. Grzejniki kanałowe Jaga. Skorzystaj z przeglądarki obsługującej ramki.
Home
Galeria
 


Grzejniki kanałowe są idealnym rozwiazaniem ogrzewania pomieszczeń z dużymi, sięgajacymi do podłogi oknami oraz wnętrz, w których zastosowanie tradycyjnego grzejnika mogłoby mieć niekorzystny wpływ na estetykę. Ogrzewanie kanałowe Jaga daje możliwość zagospodarowania wolnej przestrzeni przy oknie i sprawia, że widok z niego pozostaje pełny i przejrzysty.

Zestaw wyposażony w ekonomiczny konwektorowy element grzejny generuje przyjemny strumień ciepłego powietrza, które rozpływa się równomiernie po całym pomieszczeniu. Estetyczna kratka przykrywajaca, wykonana z drewna, stali lub aluminium w różnych kolorach, wspaniale komponuje się z każdym rodzajem podłogi.

Pomysł ogrzewania kanałowego jest rezultatem kompleksowych badań naukowych przeprowadzonych przez Jagę. Konwektor kanałowy skutecznie równoważy straty ciepła wywołane przez duże przeszklenia, drzwi i okna. Tworząc przy nich rodzaj kurtyny powietrznej, pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, bez potrzeby znacznego zwiększania mocy elementu grzejnego. Kompletny i bardzo prosty w montażu zestaw powoduje, że instalacja zajmuje nieporównywalnie mniej czasu niż przy innych tego typu rozwiązaniach.


DBE to zmiana, którą można porównać do zastąpienia LP przez CD lub VHS przez DVD. DBE czyni grzejnik mniejszym, wydajniejszym i inteligentniejszym. Połączenie statycznej technologii Low H2O z inteligentną dynamiczną maszyną tworzy nowy standard ogrzewania. Taka kombinacja gwarantuje większą moc grzewczą, krótszy czas reakcji i ekonomiczniejszy system. Jednostka DBE składa się z najwyższej klasy wentylatorów sterowanych za pomocą mikroprocesora.

 

Wymiennik Low H2O

>

>
>


>

>


>

wykonany z czystej miedzi i aluminium - całkowicie nierdzewny
ciśnienie testowe 20 barów
wykończony specjalnym lakierem, który uniemożliwia przywieranie kurzu do nagrzewających się elementów
szybkie nagrzewanie się dzięki bardzo małej pojemności wodnej
duża wydajność cieplna zarówno przy normalnych jak i bardzo niskich temperaturach zasilania
optymalna kombinacja konwekcji (cyrkulacja ciepłego powietrza) i radiacji


Pobierz

Karta katalogowa (pdf) >>>Obudowa

>

>

>
>

>

>
>

koryto grzejnika jest izolowane i może być wykonane ze stali lub z tworzywa sztucznego
dostępne cztery rodzaje izolacji o różnej przenikalności cieplnej
możliwość montażu koryta bezpośrednio w grunt
kratki przykrywające mogą byż wykone z drewna, aluminium lub stali nierdzewnej
dostępne jest 30 rodzajów kratek zwijanych lub sztywnych
kratki mogą być lakierowane w 28 kolorach
wysokość od 36 do 66 cm

 
Inne grzejniki w tej kategorii
 
DBE
Knockonwood DBE
Strada DBE
Mini DBE
Oxygen
Clima Canal
Brise
Nagrzewnice
 
 
Co to jest Low H2O Galeria