Home
Galeria
 


Grzanie, chłodzenie, wentylacja. Super-moc!

Najbardziej wydajne ogrzewanie. Jeden wentylokonwektor jest w stanie komfortowo i szybko ogrzać całkowicie przeszklony ogród zimowy, oranżerię albo studio. Brise jest nie tylko doskonałym technicznie klimatyzatorem, lecz także urządzeniem o dystyngowanym wyglądzie, które będzie doskonale prezentowało się w każdym pomieszczeniu. Dostępny jako model wolnostojący, naścienny, podsufitowy i pod zabudowę. Posiada on wbudowany regulator przepływu powietrza.

 

Technologia

Wysoki komfort i niski współczynnik zużycia energii

Dzięki bardzo małej pojemności wodnej i wysokiej wydajności cieplnej, BRISE błyskawicznie reaguje na każdą zmianę temperatury. Bardzo cichy wentylator zapewnia idealny obieg powietrza po pomieszczeniu. BRISE jest lekki i ma niewielkie rozmiary. Konstrukcja jest przemyślana w najmniejszych szczegółach, aby montaż był jak najłatwiejszy. BRISE występuje jako model naścienny i podstropowy, z obudową lub bez.


Pobierz

Karta katalogowa (pdf) >>>


Zastosowanie

BRISE to rozwiązanie ogrzewania i wentylacji w sklepach, szkołach, hotelach, salach konferencyjnych itp. Klimatyzator wentylatorowy Jaga może pełnić szereg funkcji:
> ogrzewanie lub chłodzenie - za pomocą standardowego wymiennika ciepła.
> ogrzewanie i chłodzenie - przy zastosowaniu dodatkowegowymiennika ciepła B4
> wentylacja - przy użyciu pojemnika mieszania powietrza zewnętrznego i wewnętrznego

 
Inne grzejniki w tej kategorii
 
DBE
Knockonwood DBE
Strada DBE
Mini DBE
Canal DBE
Oxygen
Clima Canal
Nagrzewnice
 
 
Co to jest Low H2O Galeria