<h1><font size="21px"><strong>Strona firmy Jaga - producenta: grzejników konwektorowych i kanałowych, grzejników dekoracyjnych. W ofercie: grzejniki łazienkowe, grzejniki pokojowe, grzejniki ozdobne i różnego rodzaju kaloryfery. Prosimy skorzystać z przeglądarki obsługującej ramki.</strong></font></h1>
Home
ANB Sp. z o.o. jest dystrybutorem Firmy Jaga w Polsce od 1990 roku.
Firma Jaga została założona w 1962 roku i od tego czasu nieustannie rozrasta się. Fabryka w Belgii produkuje rocznie około 400 000 metrów konwektorów, 100 000 sztuk grzejników dekoracyjnych, 20 000 metrów zabudowy na specjalne zamówienia oraz setki nagrzewnic przemysłowych. Produkty te sprzedawane są w całej wschodniej i zachodniej Europie - od Islandii po Turcję, a także w Australii, Chinach, Ameryce i Japonii.
  Strona korporacyjna:
www.jaga.be
Ciepło ujęte w formę... - jest to rdzeń filozofii Jagi. Jaga łamie tradycyjne sposoby myślenia o ogrzewaniu i zaskakuje rynek urządzeń grzewczych licznymi nowym i pomysłami i produktami, zarówno pod względem technicznym jak i estetycznym. Kolekcja Low H2O jest najwyższej klasy alternatywą dla grzejników panelowych, Geo jest pierwszym grzejnikiem wykonanym z naturalnego kamienia, Iguana produkowana jest z wykorzystaniem nowej, unikalnej technologii dzięki czemu ma nieograniczoną liczbę kształtów. Heatwave jest zachwycajacym i niespotykanym nowym grzejnikiem, wykonanym ze specjalnego gatunku betonu. Systemy DBE i Oxygen są pierwszymi inteligentnymi rozwiązaniami. Wszystkie te przykłady świadczą o twórczym i innowacyjnym charakterze Jagi. Uczucie, wizja i zaangażowanie całego personelu, prowadzą do jednego wspólnego celu: kreatywne, funkcjonalne i ekscytujące ogrzewanie .
Z biegiem czasu Jaga okazała się pionierem w przemyśle grzewczym. Taboe, z jego kolektorami pośrodku, zapoczątkował nową gamę kształtów. Wczoraj odkrycie, dziś standard. Jaga nie produkuje grzejników, raczej próbuje dostarczyć twórczych i funkcjonalnych rozwiązań o śmiałej estetyce. Poprzez wdrażanie nowych technologii produkcji i materiałów, zrodził się nowy standard kształtów o własnym szczególnym charakterze. Grzejniki jednolicie i dyskretnie współgrające z każdym wnętrzem, a jednocześnie zachowujące własny urok i charyzmę. Ta wizja jest zupełnie inna od skupienia uwagi tylko na ogrzewaniu. Grzejniki Jaga są dla ludzi, którzy cenią sobie dobre samopoczucie, przestrzeń, estetykę, kolory... Grzejniki Jaga ogrzeją nie tylko twój dom, ale również twoje serce.
Nagrody
Jaga otrzymała nagrodę Lwa Exportu dla Najlepszego Producenta. Jury wybrało Jagę spośród 36 eksporterów. Decydującymi aspektami były: olbrzymi wzrost eksportu, wysoki przyrost zatrudnienia i stała geograficzna ekspansja. Jaga otrzymała dodatkowo pochwałę za nowoczesność i odważne projekty.
Nagroda IF za Knockonwood i Stradę. Pierwszym zwycięzcą była Strada, ścienny grzejnik o zwartej symetrycznej formie. Drugim zwycięzcą był unikalny projekt grzejnika Knockonwood. Knockonwood jest pierwszym grzejnikiem, którego przedni panel w całości wykonany jest z drewna.


Eurostar Innovation Award 2002. Nagroda Eurostar przyznawana jest raz do roku za wybitne osiągnięcia i innowacje w określonej dziedzinie. Jaga otrzymała tę nagrodę za wprowadzenie na rynek grzejników o małej pojemności wodnej.